fbpx

Partneru produkti

ZW3D integrē specializētus rīkus, kas palīdz attīstīt radošus un augstas kvalitātes produktus,
lai tos varētu tirgot ātrāk un rentablāk.

KeyShot 3D renderēšana ZW3D CAD / CAM

KeyShot ir uzlabota 3D renderēšanas programmatūra, kas vienkāršo visu multivides izveides procesu ar intuitīvu, racionalizētu lietotāja interfeisu. 

Pielikums KeyShot nodrošina viena klikšķa integrāciju produkta dizaina darbplūsmā.

Lietojumprogrammu nozare: automobiļi, inženierzinātnes, izklaide, dizains, rotaslietas, mārketings.

Nepieciešamā lietojumprogramma : ZW3D 2015 vai jaunāka versija.

KeyShot funkcijas
KeyShot piedāvā rīkus un ātrāko darbplūsmu nekustīgu attēlu izveidošanai. Dažu minūšu laikā uzklājiet precīzus materiālus, strādājiet ar faktūrām un tekstūrām, pielāgojiet fizisko apgaismojumu, pārvietojiet kameru perfektam kadram.

Vienkārša saskarne
KeyShot vienkāršā lietotāja saskarne ir minimāla, taču jaudīga, ar visām iespējām, kas nepieciešamas progresīvai vizualizācijai.

Renderēšanas ātrums
KeyShot, strādā ar relatīvi mazjaudīgiem datoriem iegūstot saprātīgā laikā vēlamo rezultātu.

KeyShot apmācība : https://www.keyshot.com/learning/tutorials/

KeyShot animācijas funkcija ir pieejama tikai KeyShot PRO vai augstākai versijai. ZW3D programmas Keyshot versijai nav pieejama animācijas funkcija.

Lai izmēģinātu SimWise, rakstiet pieprasījumu uz adresi info@zwcad.lv

SimWise FEA priekš ZW3D ir galīgo elementu analīzes rīks

SimWise veic lineāru spriedzes analīzi mehāniskajām detaļām, kas konstruētas ZW3D.
Tas ir augsti automatizēts un apstrādā lielu ar FEA saistītās sarežģītības pakāpi, vienlaikus piedāvājot jaudīgas funkcijas lietotājiem, kuri ir pārņemti ar galīgo elementu metodes sarežģītību.

Tas pārsūta ģeometriju tieši no ZW3D un ļauj modelim pievienot specifiskas struktūras, kā rezultātā tiek iegūts funkcionāls konstrukcijas prototips. Tas imitē šo prototipu, izmantojot uzlabotas fizikas un matemātiskās metodes un simulācijas rezultātus parāda dažādos grafiskos un skaitliskos formātos.

Pielietojuma nozare: Mehānika

Nepieciešamā lietojumprogramma: ZW3D 2014 SP vai jaunāka

Funkcijas

Bagāts kravu un ierobežotāju komplekts

SimWise FEA ir bagātīgs funkcionālo objektu komplekts, kas tiek pievienots jūsu CAD modelim, lai izveidotu funkcionālu strukturālo prototipu. Šajos objektos ietilpst: koncentrētas kravas, sadalītas kravas, griezes momenti un spiedieni.

Ierobežojumi un piespiedu pārvietošana.
Noteiktās temperatūras, vadošs un konvektīvs siltuma plūsma un starojums.
Visi šie objekti tiek piemēroti pamatā esošajai ģeometrijai, nevis mezgliem un elementiem kā tradicionālajā FEA izstrādājumā.

Solver tehnoloģija
SimWise izmanto ātru iteratīvu galīgo elementu analīzes risinātāju, kas izmanto daudzkodolu procesoru priekšrocības un kas balstās uz iepriekš sagatavotu konjugēta gradienta metodi. SimWise FEA izmanto tikai desmit mezglu tetraedriskus elementus, un risinātājs ir optimizēts šāda veida problēmām.

SimWise FEA var parādīt FEA rezultātus kā ēnotas kontūras, deformētas formas vai animācijas. Papildus šīm inženiertehniskajām vērtībām SimWise FEA aprēķina arī drošības faktorus un kļūdas stresa rezultātos, un tos abus var parādīt kā ēnotas kontūras.

Adaptivitāte nozīmē pārliecību
Adaptivitāte uzlabo FEA modeli paaugstināta stresa apstākļos
Kļūdu rezultātus var izmantot, lai virzītu iteratīvu risinājumu procesu, ko sauc par h-adaptivitāti, kur kļūdas rezultāti tiek izmantoti, lai precizētu galīgā elementa sietu apgabalos ar lielām kļūdu vērtībām, un šo jauno sietu izmanto cita risinājuma palaišanai. Kļūdas jaunajā risinājumā tiek salīdzinātas ar mērķi, un, ja kļūdas vērtības modelī joprojām pārsniedz mērķi, procesu atkārto ar secīgiem acu uzlabojumiem un analīzi, līdz kļūdas mērķis tiek sasniegts. Palielinās pārliecība par rezultātiem, un nav vajadzīgas īpašas zināšanas par piemērotām siešanas metodēm.