fbpx

Elastīgas licencēšanas iespējas

Licencēšanas iespējas nosaka atbilstoši licences numuram un licenču pārvaldības metodei: vai tā ir Stand Alone vai tīkla licence (Network), kā arī vai tas ir soft-key vai dongle.

1. Stand-Alone versija ir ideāla piemērota maziem birojiem un specializētiem lietotājiem, nav nepieciešams tīkla savienojums.
2. Peldošās licences (Floating Licenses) nav piesaistītas noteiktai darbstacijai, tāpēc šī metode nodrošina elastīgu un efektīvu pieeju lietotājiem, kuri strādā ar vairāk kā vienu ZWSOFT produktu, palaiž ZWSOFT produktus ar pārtraukumiem vai bieži maina fiziskās vietas.
3. Licenču aizņēmums (License Borrowing) ļauj izmantot tīkla licences kopiju, nepieslēdzoties serverim. Tas ļauj strādāt ārpus biroja.
4. Deployment Wizard ļauj administratoram izveidot instalācijas attēlu izvietošanai.
5. Tīkla licencēšanai ir nepieciešams LAN savienojums. Lai iespējotu peldošās licences, darbstacijām jāpieslēdzas licencēšanas serverim caur LAN. Šai konfigurācijai ir nepieciešams uzticams tīkla savienojums, lai uzturētu saikni starp darbstaciju un serveri.
6. Virtuālā privātā tīkla (VPN) iestatījums ļauj veikt tālsatiksmes licencēšanu. VPN licencēšana ir ideāls veids, kā uzņēmumiem pārvaldīt savas licences.
7. Soft-key ir licencēšanas opcija, kas ļauj ērti pārsūtīt licences no viena datora uz otru. Šai opcijai ir nepieciešams internets un tā ir ideāli piemērota datoriem, kas neatrodas vienā birojā.
8. Salīdzinot ar dongle licencēšanu ir ērtāk mainīt licencēšanas iespēju. Piemēram, ja vēlaties pārslēgties uz profesionālo versiju no standarta versijas, pārslēgties uz tīkla versiju no atsevišķas versijas, daudz vienkāršāk ir vienkārši pieteikties uz citu licenci, jo licences apstrādei un piegādei būs vajadzīgs laiks.